Sprzedam - mieszkanie, 71 m2, Poznań
    Cena: 335 343 PLN
     Dodano dnia: 2018-02-14  |  ID oferty: 1074752

Lokalizacja obiektu
 Typ nieruchomości › mieszkanie
 Województwo › wielkopolskie
 Miasto / Powiat › Poznań
 Dzielnica / Gmina › Antoninek

Informacje o obiekcie
 Powierzchnia › 71 m2
 Cena › 335 343 PLN
 Cena za m2 4 723 PLN/m2

Informacje dodatkowe
 Liczba pokoi › 2
 Ilość pięter › 6
 Rok budowy › 2017

Opis
Nowa inwestycja w sprzedaży
Inwestycja, to wyjątkowy kompleks mieszkaniowo-rekreacyjny
Budynek z zachwycającym niepowtarzalnym klimatem i charakterem architektury oraz malowniczym położeniem. Budynek dzięki swojej historycznej, ciekawej formie harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz. Z okien apartamentów podziwiamy widok na jezioro, które od wschodu graniczy z działką. Od strony południowo -zachodniej kompleks sąsiaduje z małym jeziorkiem młyńskim, do którego dostęp, z racji zagospodarowania terenu, mają przede wszystkim mieszkańcy. Całej działce, malowniczości dodaje nachylenie terenu.
Na terenie kompleksu zaprojektowano przestronny dziedziniec z miejscami wspólnymi, w tym między innymi bezpiecznym i komfortowym placem zabaw. Dziedziniec będzie miejscem odpoczynku, spotkań Mieszkańców, a więc ważnym elementem inwestycji. Inwestor zadba o części wspólne, oświetlenie, alejki, ławki. Ponadto powstaną chodniki, które łączą się z pobliskimi ścieżkami spacerowymi nad jeziorem oraz z Rowerowym Szlakiem Cysterskim biegnącym przez Wielkopolskę. Rowerzyści i spacerowicze mogą wybrać również szlak w kierunku Nowego Zoo, podziwiając po drodze malownicze dorzecze Cybiny z jeziorkami i stawami, aż do samej Malty lub, w drugim kierunku a penetrować część lasów wschodniego Poznania do Miłostowa.

Budynek o zróżnicowanej bryle i wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych. Będzie tutaj 131 mieszkań oraz apartamentów w stylu loftowym o powierzchni od 30 do 128 m kw, dostępne także w MDM.
Całość inwestycji będzie oddana nabywcom w drugiej połowie 2018 roku. W części przygotowanej w ramach I etapu, zobaczymy apartamenty z unikalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i funkcji, balkonami, loggiami i ogrodami. Atrakcyjnego i nietuzinkowego wyglądu dodają liczne portfenetry, czyli wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone z zewnątrz balustradą, a jednocześnie z pięknym widokiem na okolicę. Celem projektu jest zachowanie bardzo niepowtarzalnego i przyjemnego klimatu zastanego w tym miejscu, a także połączenie go z nowoczesnym, komfortowym designem. Już od pierwszych kroków spotkamy się ze starannym wykonaniem i materiałami najwyższej jakości, połączonymi z klimatycznymi elementami młyna np. maszynami pracującymi niegdyś w młynie, a dziś stanowiącymi cenną pamiątkę.

Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji również świetnie wyposażoną siłownię oraz miejsce wspólnych spotkań i relaksu w podziemiach. Te komfortowe rozwiązania oraz możliwość czynnego uprawiania sportu w bezpośrednim otoczeniu tworzą świetną okazję do aktywnego wypoczynku i zadbania o swoją kondycję oraz zdrowie. Dużym udogodnieniem jest także zaplanowany dziedziniec z placem zabaw i pozostałymi miejscami wspólnymi. Cały obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Posiada halę garażową, windę oraz podjazdy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przedszkole. Co ważne, wybrane mieszkania są dostępne także w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.
Miejsce w hali garażowej kosztuje: 30000zł
Miejsce naziemne kosztuje: 10 000złl
Ogrzewanie z cieplika miejskiego
Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste

Więcej informacji i rzuty po kontakcie telefonicznym.
Link do oferty: http:homebroker.plofertymieszkanie-rynek-wtorny-sprzedaz-wielkopolskie-poznan-antoninek-warszawska-oferta-615101.html
OPIEKUN OFERTY: --------------------Krystyna Wielgosz ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY

OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Lokalizacja na mapie
Na mapie zaznaczono miejsce gdzie znajduje się oferowana nieruchomość.
Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe
Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

info Uprzejmie prosimy powołać się na serwis CzasZamieszkać.pl podczas kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dziękujemy.

 Nr oferty w Biurze › 615101
Podaj ten nr oferty podczas kontaktu telefonicznego.
 Telefon › 616668338
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
db7fed
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

← Wstecz
wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy

Zdjęcia
lupa Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Wyświetleń oferty: 4