Sprzedam - dom, 512 m2, Junoszyno k. JANTARU
    Cena: 2 950 000 PLN
     Dodano dnia: 2017-06-13  |  ID oferty: 951297

Lokalizacja obiektu
 Typ nieruchomości dom
 Województwo pomorskie
 Miasto Junoszyno k. JANTARU

Informacje o obiekcie
 Powierzchnia 512 m2
 Cena 2 950 000 PLN
 Cena za m2 5 762 PLN/m2

Informacje dodatkowe
 Liczba pokoi 7
 Piętro 3
 Ilość pięter 3

Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Luksusowy dom z duszą w spokojnej, nadmorskiej miejscowości pod Gdańskiem, wyróżniający się pięknym położeniem i wyglądem. Wybudowany w 2001 r. i zamieszkiwany odtąd przez jedną rodzinę dom jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora ceniącego sobie przestrzeń, wysoki standard wykończenia, potencjał biznesowy oraz bliskość większego miasta, a jednocześnie otoczenie natury.
Całkowita powierzchnia użytkowa to 512 m2, na którą składają się trzy kondygnacje: parter, którego część przeznaczona była dotychczas pod działalność gospodarczą pracownia, biuro, WC, poddasze, które stanowi część mieszkalną oraz podpiwniczenie m.in. salon z kominkiem. Część mieszkalna parteru oraz część podpiwniczenia przystosowana jest do dalszej aranżacji. Dom posiada 2 łazienki jedna na piętrze w pełni urządzona, drugie pomieszczenie na parterze przystosowane do modyfikacji Dodatkowo na parterze są dwie w pełni zorganizowane toalety. Nieruchomość posiada wiele możliwości zaadoptowania jej wedle własnej konfiguracji.
Dom zbudowany według indywidualnego projektu z najwyższej jakości materiałów: cegły licowej i pustaka ceramicznego, podwójnie izolowany wełną mineralną. Dach kopertowy, pokryty francuską, ceramiczną dachówką Huguenot. Rynny plastikowe, brązowe, zharmonizowane kolorem ze stolarką okienną i drzwiową. Okna norweskie drewniane, potrójnie klejone z szybami antyrefleksyjnymi, antywłamaniowymi. Drzwi szwedzkie, antywłamaniowe. Dom wyposażony jest w instalacje: domofonową, alarmową, antenową oraz telefoniczną z centralą.
Dwa źródła centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej: piec olejowy w pełni automatyczny i piec na ekogroszek ekonomiczny, wymaga dopełnienia 2 razy w tygodniu.
Działka o powierzchni 3000 m2 porośnięta jest licznymi ozdobnymi roślinami. W części działki znajduje się mały lasek. Dom okala piękny, zadbany i pielęgnowany z sercem ogród, w którym znajduje się zadaszona wiata pełniąca rolę letniego miejsca spotkań i przyjmowania gości. Posesja jest w całości ogrodzona - od dróg ogrodzenie z cegły klinkierowej z przęsłami drewnianymi w całości posesja obsadzona żywopłotem iglastym. Bramy wjazdowe na posesję i do garażu są automatyczne i zdalnie sterowane.
Zgodnie z planem zagospodarowania nieruchomość ta przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną i usługi nieuciążliwe - łatwość uzyskania pozwolenia na dalszą rozbudowę mieszkalną ilub biznesową.
Ze względu na rodzaj prowadzonej w przeszłości działalności jubilerskiej dom wyposażony został w antywłamaniowe okna i drzwi oraz alarm połączony z grupą interwencyjną.
Okolice są bardzo bezpieczne i charakteryzują się przyjaznym klimatem.
Odległości:
? Las - 100 m
? Plaża - 1200 m
? Centrum Gdańska - 40 km obecnie 35 min samochodem, spadnie do poniżej 25 min po oddaniu do użytku w 2018 r. drogi szybkiego ruchu
? Lotnisko Gdańsk - 57 km obecnie 45 min samochodem, spadnie do poniżej 30 min po oddaniu do użytku w 2018 r. drogi szybkiego ruchu
Forma własności to pełne prawo własności odrębnej. Ze względu na nieustannie rosnącą wartość nieruchomości w okolicy i skrócenie drogi do Gdańska jest to również bardzo dobra inwestycja biznesowa. Sprzedaż ze względu na pomniejszenie rodziny i rezygnację z działalności gospodarczej.
Nieruchomość jest wolna od obciążeń na rzecz osób trzecich, w tym zadłużeń podatkowych, oraz nie jest obciążona hipoteką.
Cena do negocjacji.

Kontakt
E-mail: amber@amber.pomorskie.pl
Imię: Barbara
Telefon komórkowy: 600 431 349
Ogłoszenie dodane do ponad 100 portali bez prowizji przez www.odwlasciciela.pl
OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Dane kontaktowe
Uprzejmie prosimy powołać się na serwis CzasZamieszkać.pl podczas kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dziękujemy.
 Nr oferty w Biurze 838
Podaj ten nr oferty podczas kontaktu telefonicznego.
 Wyślij wiadomość
 Kod
371da8
 Przepisz kod
 Twój e-mail*
* adres e-mail nie jest zapisywany, służy tylko do jednorazowego kontaktu z ogłoszeniodawcą

← Wstecz
wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy

Zdjęcia

Wyświetleń oferty: 892