Sprzedam - dom, 512 m2, Junoszyno k. JANTARU
    Cena: 2 950 000 PLN
     Dodano dnia: 2017-06-13  |  ID oferty: 951297

Lokalizacja obiektu
 Typ nieruchomości › dom
 Województwo › pomorskie
 Miasto / Powiat › Junoszyno k. JANTARU

Informacje o obiekcie
 Powierzchnia › 512 m2
 Cena › 2 950 000 PLN
 Cena za m2 5 762 PLN/m2

Informacje dodatkowe
 Liczba pokoi › 7
 Piętro › 3
 Ilość pięter › 3

Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Luksusowy dom z duszą w spokojnej, nadmorskiej miejscowości pod Gdańskiem, wyróżniający się pięknym położeniem i wyglądem. Wybudowany w 2001 r. i zamieszkiwany odtąd przez jedną rodzinę dom jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora ceniącego sobie przestrzeń, wysoki standard wykończenia, potencjał biznesowy oraz bliskość większego miasta, a jednocześnie otoczenie natury.
Całkowita powierzchnia użytkowa to 512 m2, na którą składają się trzy kondygnacje: parter, którego część przeznaczona była dotychczas pod działalność gospodarczą pracownia, biuro, WC, poddasze, które stanowi część mieszkalną oraz podpiwniczenie m.in. salon z kominkiem. Część mieszkalna parteru oraz część podpiwniczenia przystosowana jest do dalszej aranżacji. Dom posiada 2 łazienki jedna na piętrze w pełni urządzona, drugie pomieszczenie na parterze przystosowane do modyfikacji Dodatkowo na parterze są dwie w pełni zorganizowane toalety. Nieruchomość posiada wiele możliwości zaadoptowania jej wedle własnej konfiguracji.
Dom zbudowany według indywidualnego projektu z najwyższej jakości materiałów: cegły licowej i pustaka ceramicznego, podwójnie izolowany wełną mineralną. Dach kopertowy, pokryty francuską, ceramiczną dachówką Huguenot. Rynny plastikowe, brązowe, zharmonizowane kolorem ze stolarką okienną i drzwiową. Okna norweskie drewniane, potrójnie klejone z szybami antyrefleksyjnymi, antywłamaniowymi. Drzwi szwedzkie, antywłamaniowe. Dom wyposażony jest w instalacje: domofonową, alarmową, antenową oraz telefoniczną z centralą.
Dwa źródła centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej: piec olejowy w pełni automatyczny i piec na ekogroszek ekonomiczny, wymaga dopełnienia 2 razy w tygodniu.
Działka o powierzchni 3000 m2 porośnięta jest licznymi ozdobnymi roślinami. W części działki znajduje się mały lasek. Dom okala piękny, zadbany i pielęgnowany z sercem ogród, w którym znajduje się zadaszona wiata pełniąca rolę letniego miejsca spotkań i przyjmowania gości. Posesja jest w całości ogrodzona - od dróg ogrodzenie z cegły klinkierowej z przęsłami drewnianymi w całości posesja obsadzona żywopłotem iglastym. Bramy wjazdowe na posesję i do garażu są automatyczne i zdalnie sterowane.
Zgodnie z planem zagospodarowania nieruchomość ta przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną i usługi nieuciążliwe - łatwość uzyskania pozwolenia na dalszą rozbudowę mieszkalną ilub biznesową.
Ze względu na rodzaj prowadzonej w przeszłości działalności jubilerskiej dom wyposażony został w antywłamaniowe okna i drzwi oraz alarm połączony z grupą interwencyjną.
Okolice są bardzo bezpieczne i charakteryzują się przyjaznym klimatem.
Odległości:
? Las - 100 m
? Plaża - 1200 m
? Centrum Gdańska - 40 km obecnie 35 min samochodem, spadnie do poniżej 25 min po oddaniu do użytku w 2018 r. drogi szybkiego ruchu
? Lotnisko Gdańsk - 57 km obecnie 45 min samochodem, spadnie do poniżej 30 min po oddaniu do użytku w 2018 r. drogi szybkiego ruchu
Forma własności to pełne prawo własności odrębnej. Ze względu na nieustannie rosnącą wartość nieruchomości w okolicy i skrócenie drogi do Gdańska jest to również bardzo dobra inwestycja biznesowa. Sprzedaż ze względu na pomniejszenie rodziny i rezygnację z działalności gospodarczej.
Nieruchomość jest wolna od obciążeń na rzecz osób trzecich, w tym zadłużeń podatkowych, oraz nie jest obciążona hipoteką.
Cena do negocjacji.

Kontakt
E-mail: amber@amber.pomorskie.pl
Imię: Barbara
Telefon komórkowy: 600 431 349
Ogłoszenie dodane do ponad 100 portali bez prowizji przez www.odwlasciciela.pl
OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Lokalizacja na mapie
Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe
info Uprzejmie prosimy powołać się na serwis CzasZamieszkać.pl podczas kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dziękujemy.
 Nr oferty w Biurze › 838
Podaj ten nr oferty podczas kontaktu telefonicznego.
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
9c638c
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail*
* adres e-mail nie jest zapisywany, służy tylko do jednorazowego kontaktu z ogłoszeniodawcą

← Wstecz
wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy

Zdjęcia

Wyświetleń oferty: 548