Sprzedam - lokal użytkowy, 57634 m2, Opole
    Cena: 6 900 000 PLN
     Dodano dnia: 2018-02-28  |  ID oferty: 1084912

Lokalizacja obiektu
 Typ nieruchomości › lokal użytkowy
 Województwo › opolskie
 Miasto / Powiat › Opole
 Dzielnica / Gmina › Groszowice

Informacje o obiekcie
 Powierzchnia › 57634 m2
 Cena › 6 900 000 PLN
 Cena za m2 120 PLN/m2

Opis
ATRAKCYJNA OFERTA


Kontakt bezpośredni do właściciela nieruchomości 601786177


Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej w Opolu-Groszowicach, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 90, k.m. 9, obręb Groszowice, o powierzchni 57 634 m2, numer księgi wieczystej KW nr OP1O000255757. Działka jest uzbrojona w sieć wodociągową, instalację kanalizacji deszczowej i sanitarnej. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 2P - przeznaczenie pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny.


Teren idealnie nadający się na działalność w zakresie recyklingu odpadów i inne formy odzysku. Przetwarzanie odpadów, przygotowanie ich do odzysku, w tym do recyklingu w celu produkcji paliw alternatywnych w pobliżu Cementowni Opole SA. Bardzo dobra lokalizacja, ze wszystkich stron: zachodniej, wschodniej, północnej i południowej graniczy z działkami będącymi we władaniu PKP SA oraz Skarbu Państwa, co gwarantuje bezproblemowe uzyskanie decyzji środowiskowych na zezwolenie na zbieranie odpadów lub zezwolenie na przetwarzanie odpadów.


Nieruchomość zabudowana dwu-kondygnacyjnym budynkiem biurowo-magazynowym z laboratorium drogowym, budynkiem warsztatowym oraz dużą wiatą magazynową. Teren jest ogrodzony, od ulicy Przeskok dz. nr 80 posiada dwie bramy wjazdowo-wyjazdowe, jedna z wagą samochodową 50t. Na terenie obiektu znajduje się stacja transformatorowa o mocy do 2 MW, w odległości ok. 100 m. jest połączenie z bocznicą kolejową dz. nr 34.


W 2015r. wydana została decyzja zezwalającą na terenie działki nr 90, k.m. 9, obręb Groszowice w Opolu, ul. Przeskok 1, na zbieranie i przetwarzanie odpadów budowlanych, metalowych, drewnianych, tworzyw sztucznych, szkła i innych z demontażu linii elektroenergetycznych w procesie R12, ważną do dnia 24 marca 2025r. Toczy się również postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji na przetwarzanie odpadów komunalnych.


Na oferowanym terenie istnieje również możliwość prowadzenia innej działalności gospodarczej, jest to teren po firmie drogowej, która zajmowała się min. produkcją betonu i asfaltobetonu, również z recyklingu. Na działce znajdują się otaczarnia oraz węzeł betoniarski, liczne zasieki i boksy do kruszyw. Na ok. 85 działki są drogi i place utwardzone nawierzchnią asfaltową i betonową.

Informacja dodatkowa: idealna lokalizacja dla ewentualnych wykonawców lub podwykonawców rozstrzygniętego w ubiegłym roku przetargu PKP PLK na modernizację trasy E30 na 40 km odcinku Kędzierzyn-Koźle-Opole Groszowice. Wartość robót objętych tym przetargiem wynosi 412 000 000 zł netto Linia kolejowa - trasa E30 przebiega wzdłuż granicy działki.

Dodatkowym atutem lokalizacji działki jest planowany przebieg południowej obwodnicy Opola w odległości ok. 200-300 m od naszej posesji za Kościołem.


KONTAKT:

tel.: 601786177

e-mail: abisek@onet.eu ---gt abisek@onetkropkaeu


Zobacz Wirtualny Spacer:


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Lokalizacja na mapie
Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe
info Uprzejmie prosimy powołać się na serwis CzasZamieszkać.pl podczas kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dziękujemy.
 Nr oferty w Biurze › JRC-BS-8868
Podaj ten nr oferty podczas kontaktu telefonicznego.
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
c8f9d2
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail*
* adres e-mail nie jest zapisywany, służy tylko do jednorazowego kontaktu z ogłoszeniodawcą

← Wstecz
wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy

Zdjęcia

Wyświetleń oferty: 81