Sprzedam - mieszkanie, 101 m2, Gliwice
    Cena: 575 187 PLN
     Dodano dnia: 2018-10-09  |  ID oferty: 1227378

Lokalizacja obiektu
 Typ nieruchomości mieszkanie
 Województwo śląskie
 Miasto Gliwice
 Dzielnica / Gmina Osiedle Sikornik

Informacje o obiekcie
 Powierzchnia 101 m2
 Cena 575 187 PLN
 Cena za m2 5 695 PLN/m2

Informacje dodatkowe
 Liczba pokoi 3
 Piętro 2
 Ilość pięter 2
 Rok budowy 2019

Opis
Osiedle Nowy Sikornik to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle zlokalizowane w najczystszej części miasta ok. 2,5 km od rynku głównego w Gliwicach. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Położenie osiedla gwarantuje doskonałą komunikację w kierunku centrum miasta m.in. do Politechniki Śląskiej , dojazd od autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej.

Budowa Osiedla Nowy Sikornik planowana jest w VI etapach. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 17 budynków wraz z wewnątrzosiedlową infrastrukturą, co przekłada się na ok. 800 mieszkań o powierzchniach użytkowych od ok. 29 m2 do 93 m2, z ekspozycją na wszystkie strony, w zależności od mieszkania.
Rekreacja: basen, fitness, kino, korty tenisowe, kręgielnia, obiekt sportowy, park, plac zabaw dla dzieci, rower miejski, siłownia, ścieżka rowerowa, teatr.
Usługi: apteka, bank, bankomat, bazarek, cukiernia, fryzjer, kwiaciarnia, market, piekarnia, przychodnia, restauracja, salon kosmetyczny, sklep spożywczy, stacja benzynowa, stomatolog, szpital, weterynarz.
Instytucje: biblioteka, kościół, poczta, Policja, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa.

W pierwszym etapie powstaną trzy apartamentowce: Etap 1 budynek C trzykondygnacyjny wraz z mieszkaniami dwupoziomowymi 18 mieszkań i budynek B sześciokondygnacyjny 61 mieszkań oraz w etapie 1a budynek A pięciokondygnacyjny 53 mieszkania . Pod każdym apartamentowcem znajdować się będą garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi do wyłącznej dyspozycji właścicieli mieszkań.

Budynki wyposażone będą w nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje włącznie z parkingiem podziemnym, co zapewni wyjątkową wygodę wszystkim użytkownikom mieszkań, również osobom niepełnosprawnym. Oferowane mieszkania budowane w podwyższonym standardzie PLUS wykończenia deweloperskiego wyposażone będą m.in. we wszystkie instalacje wewnętrzne, włącznie z grzejnikami, wysokiej jakości tynki i wylewki, szerokie balkony wykończone płytkami antypoślizgowymi, a także ogromne tarasy w mieszkaniach na najwyższych kondygnacjach.

Wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterach budynków będą posiadały indywidualne tarasy wraz z ogródkami do wyłącznie dyspozycji ich właścicieli.

Na ostatniej kondygnacji budynku C zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty z makro tarasami na poziomie antresoli, a w budynkach B i A mieszkania na kondygnacjach piątej i szóstej, z loggiami i indywidualnymi tarasami, co niewątpliwie daje możliwość oryginalnej ich aranżacji.

Cechy które są wyróżnikiem osiedla:
Nowoczesna architektura oraz kameralny klimat,
Dwupoziomowe apartamenty z tarasami na najwyższej kondygnacji,
Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego PLUS,
Eleganckie wykończenie klatek schodowych i korytarzy,
Nowoczesne cichobieżne windy komunikacyjne w każdej klatce schodowej połączone z garażami
Ogrzewanie miejskie,
Unikalna lokalizacja osiedla.Link do oferty: http:homebroker.plofertymieszkanie-rynek-wtorny-sprzedaz-slaskie-gliwice-osiedle-sikornik-biegusa-oferta-714813.html
OPIEKUN OFERTY: --------------------Krzysztof Zygmański ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY

OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Dane kontaktowe
Uprzejmie prosimy powołać się na serwis CzasZamieszkać.pl podczas kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dziękujemy.
 Nr oferty w Biurze 714813
Podaj ten nr oferty podczas kontaktu telefonicznego.
 Telefon 32 441 20 20
 Wyślij wiadomość
 Kod
3ffabc
 Przepisz kod
 Twój e-mail*
* adres e-mail nie jest zapisywany, służy tylko do jednorazowego kontaktu z ogłoszeniodawcą

← Wstecz
wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy

Zdjęcia

Wyświetleń oferty: 20