Farba Roku 2015


RANKING FARBA ROKU 2015


ranking


W tym roku już po raz trzeci rusza akcja FARBA ROKU. Portal CzasZamieszkac.pl został oficjalnym partnerem medialnym rankingu.

III edycja akcji rozpoczęła się 14 kwietnia 2015 roku. Można w niej wziąć udział i za pomocą Internetu oddawać swoje głosy do końca czerwca bieżącego roku. W tegorocznej edycji zostało zgłoszonych 21 farb przeznaczonych dla malowania wnętrz. Spośród wszystkich oddanych głosów zostanie wybrany LIDER RYNKU, tak jak w poprzednich edycjach. Nowością jest to, że podczas głosowania wyłonimy również nowy produkt na rynku, który został wprowadzony w latach 2014/2015 i będzie on nazwany ODKRYCIEM ROKU. To jeszcze nie koniec nowości. Dziennikarze branżowi oraz czytelnicy forum.obud.pl również przyznają swoją nagrodę. Ostateczne wyniki poznamy już w lipcu.

Dla internautów przewidziane są oczywiście nagrody, których sponsorami są m.in.: firma Befaszczot, KUBALA, Unicell Poland, ARBET, RUBI, BOWI, portal www.chemiabudowlana.info, portal www.obud.pl. Wśród nagród znajdują się takie nagrody rzeczowe jak chociażby: tablet SAMSUNG GALAXY, zestawy narzędzi, koszulki czy pochłaniacze wilgoci.

Jak już wspomnieliśmy wyniki poznamy w lipcu. W I oraz w II edycji zwycięzcami zostali:

rok 2013 - Śnieżka Satynowa
rok 2014 - Magnat Ceramic

Swoje głosy oddawać możecie na stronie:
FARBA ROKU 2015 - głosowanie

Dokładny regulamin konkursu znajduje się pod linkiem:
Regulamin rankingu