Ocieplenia roku 2015


RANKING SYSTEMY OCIEPLEŃ - FIRMA ROKU 2015


ranking


Portal chemiabudowlana.info zaprasza ponownie do udziału w głosowaniu. Tym razem swoje głosy można oddawać na najpopularniejszego producenta systemów ociepleń w 2015 roku.

W rankingu tym biorą udział producenci związani z branżą chemii dla budownictwa, produktów z segmentu ETICS. Swój głos internauci mogą oddawać codziennie na stronie internetowej rankingu. Głosowanie trwa od 23 września do 30 listopada 2015r. Jeden internauta może oddać jeden głos dziennie. Spośród przedstawionych w ankiecie producentów wybieramy jednego i oddajemy na niego swój głos. Następnie wystarczy potwierdzić oddany głos klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na podanego przez nas e-maila.

Dla wszystkich głosujących przewidziane są cenne nagrody. Nagrodą główną jest Tablet Samsung Galaxy Tab3. Innymi nagrodami są: pochłaniacze wilgoci, mieszarka, kubki, koszulki, pace, spodnie robocze.

Wyniki już 2 grudnia 2015 roku.

Głosowanie to nie tylko korzyści dla internautów, ale przede wszystkim dla producentów, którzy zgłoszą swój produkt. Oczywiście tytuł Najpopularniejszego Producenta Ociepleń 2015, przypadnie tej firmie, która otrzyma najwyższą ilość głosów. Prócz tej nagrody na producentów czekają jeszcze inne przyznawane m.in. przez
- dziennikarzy - Nagroda Dziennikarzy Branżowych,
- użytkowników forum.obud.pl - Nagroda Internetowego ForumoBud,
- wykonawców - Nagroda Wykonawców,
- hurtowników - Nagroda Hurtowników,
- indywidualnych inwestorów - Nagroda Indywidualnych Inwestorów,
- architektów i projektantów - Nagroda Architektów i Projektantów.

Prócz tego każda zgłoszona firma będzie prezentowana przez pół roku na stronie głównej serwisu chemiabudowlana.info oraz otrzyma specjalny znaczek: produkt wybrany przez Internautów.


Swoje głosy oddawać możecie na stronie:
NAJPOPULARNIEJSZY PRODUCENT OCIEPLEŃ ? FIRMA ROKU 2015 - głosowanie

Dokładny regulamin konkursu znajduje się pod linkiem:
Regulamin rankingu