czaszamieszkac.pl

Strona o aranżacji, budownictwie i ogrodzie.

szara łazienka
Dekoracje

Szara łazienka a uniwersalna aranżacja

Aranżacja wnętrza na swój własny sposób pozwala poukładać myśli i zrelaksować się we własnym domu. Stres i ciągłe niedociągnięcia nie są dobre dla dobrego samopoczucia.

Jednak wśród tak bogatej gamy kolorów, jaką rynek dysponuje dla klientów nie pozwala jednoznacznie określić upodobania. Szczególnie ciężka do wyboru jest aranżacja łazienki. Odcienie bieli, zieleni, niebieskiego, czarnego czy też żółtego to świetne propozycje z gamy kolorystycznej. Jednak jako kolor podstawowy najlepiej sprawdzi się szarość. Szara łazienka pozwoli na dobranie dodatków zarówno w tym samym kolorze szarego, jak i w każdym innym odcieniu. Szarość jako kolor bazowy pozwoli na nadanie charakteru łazience, ale również nie nada odczucia sterylności niczym w szpitalnych salach, co może się zdarzyć przy wyborze bieli. Jasne odcienie szarości pozwolą optycznie powiększyć małe pomieszczenie, natomiast ciemniejsze pozwolą na uzyskanie nowoczesnego stylu. Trzeba też jednak uważać, aby nie przesadzić że zbyt ciemnym doborem koloru. Szara łazienka powinna być dobrze oświetlona. Kluczowe jest tutaj światło sztuczne, natomiast oświetlenie naturalne również doda charakteru.

Dla niezdecydowanych najlepiej udać się do architekta wnętrz, który dobrze zna granice funkcjonalności i estetyki a przesady i kiczu. Szarości nigdy nie wyjdą z mody i bedą współgrały praktycznie z każdym kolorem. Dlatego warto wybrać je jako kolory bazowe i cieszyć się możliwością doboru dodatków przy każdym remoncie. Jest to wielkie ułatwienie na przyszłość.

aquabath.pl