Strona główna
Dom
Tutaj jesteś
Dom Integracja Erli

Integracja Erli – sposób na maksymalizację zysków w Twojej firmie

Data publikacji 11 stycznia 2022

Świat e-commerce nie lubi przestojów. Dlatego właśnie, to czy osiągniesz sukces w dużej mierze, zależy od tego, jak szybko potrafisz się rozwijać. A tym samym dostosowywać do wymagań i oczekiwań Klientów. Z uwagi na to, że w tej branży liczy się wyjątkowo mocno możliwość dotarcia do kolejnych potencjalnych Klientów, ważne jest też otwieranie się na nowe kanały sprzedaży. Jedną z opcji, jakie się przed Tobą otwierają jest integracja Erli, która jest dostępna w ErpBox. Czym w ogóle jest Erli? To serwis, który poprawia warunki prowadzenia przedsiębiorstwa. Dzięki temu, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferuje wybór kilku pakietów, które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Poznaj korzyści charakterystyczne dla Erli

Pierwszą zaletą, jaka rzuca się w oczy, gdy korzystasz z integracja Erli w ErpBox to osobisty opiekun, który odpowiedzialny jest za koordynację procesów rejestracji oraz aktywacji sklepu. Jednak nie tylko. Pomaga Ci on również w dalszym rozwoju przedsiębiorstwa. A co to oznacza? Mianowicie to, że wejście na nowy rynek, jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Wiesz może, co sprawia, że serwis ten cieszy się dużym zaufaniem? Sprzedaż dotyczy wyłącznie produktów nieużywanych. Nie da się ukryć, że zaufanie Klientów bardziej wzbudza nowy asortyment. Pozytywnie to też wpłynie na budowanie wizerunku Twojej marki w branży e-commerce.

Integracja Erli w ErpBox – największe zalety

  • dodawanie banerów reklamowych bez konieczności opuszczania widoku sklepu;
  • możliwość tworzenia i wysyłania mailingów sprzedażowych;
  • pewny udział w reklamowym budżecie;
  • możliwość wzięcia udziału w programie darmowych zwrotów oraz dostaw, z których
  • korzystać mogą Klienci;
  • możliwość wyświetlania logotypu sklepu przy produkcie znajdującym się na liście ofertowej.

Integracja Erli w ErpBox otwiera przed Tobą nowe możliwości, a więcej na ten temat możesz przeczytać wchodząc tutaj: https://www.erpbox.pl/erli-shoper-i-inne-kanaly-sprzedazy-integracja-pelna-profitow-w-erpbox/. Przekonasz się, że da Ci to między innymi możliwość łatwego zarządzania sprzedażą. A także sprawia, że możesz w szybki i wygodny dla Ciebie sposób zająć się obsługą sklepu. Mało tego, automatyzacja, jaka na Ciebie czeka w tym połączeniu przyczyni się do oszczędności czasu.

Redakcja czaszamieszkac.pl

Czas na Twój wymarzony dom! Zespół czaszamieszkac.pl to pasjonaci designu, architektury i wszystkiego, co związane z domowym ciepłem. Od inspirujących wnętrz, przez praktyczne porady budowlane, aż po sekrety pięknego ogrodu i najnowsze informacje z rynku nieruchomości – u nas znajdziesz wszystko, co potrzebne, by stworzyć miejsce, które pokochasz.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

lodówka duża