czaszamieszkac.pl

Strona o aranżacji, budownictwie i ogrodzie.

materac kieszeniowy
Dom

Materac kieszeniowy pozwoli Ci lepiej się wyspać!

Materace sprężynowe kieszeniowe mają wiele zalet, podobnie jak pianka memory. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch rzeczy razem? Przedstawiamy materac kieszeniowy sprężynowy z pianką memory. Od najwyższego komfortu i wsparcia po długotrwałą wytrzymałość – przedstawiamy najważniejsze zalety materacy sprężynowych, aby pomóc Ci w podjęciu tej ważnej decyzji.

Zalety materacy sprężynowych z pianką memory

Sprężyny kieszeniowe są genialnym źródłem wsparcia i komfortu. W przeciwieństwie do tradycyjnych sprężyn, które są ze sobą połączone, sprężyny kieszeniowe są indywidualnie zamknięte w swojej własnej kieszonce z tkaniny. Dzięki temu każda sprężyna reaguje indywidualnie na nacisk i wagę ciała i zapewnia optymalne wsparcie dla każdej części ciała.

Doskonała redukcja nacisku – materac kieszeniowy

Zarówno sprężyny kieszeniowe, jak i pianki są znane z właściwości łagodzących nacisk. Podtrzymują one każdą część ciała, łagodząc nacisk w miejscach o wysokim ciśnieniu, takich jak biodra i ramiona. Dlatego też ta kombinacja jest szczególnie popularna w materacach ortopedycznych. Dodatek pianki memory, która amortyzuje i dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, zapewnia dodatkową miękkość dla osób śpiących na boku.

Zmniejsza ból pleców

Wysokiej jakości hybrydowa sprężyna kieszeniowa pomaga zmniejszyć bóle pleców i stawów podczas snu. Dzieje się tak dzięki połączeniu sprężynującej podstawy z amortyzującą pianką z pamięcią, która łagodzi bóle. Poszukaj materaca z pianką klasy medycznej dla maksymalnego komfortu.

Prawidłowe ułożenie kręgosłupa

Kolejną zaletą materaca piankowo-sprężynowego jest promowanie prawidłowego ułożenia anatomicznego. Z materacem piankowym, materac kieszeniowy sprawi, że Twój kręgosłup zachowa swoją naturalną krzywiznę, niezależnie od pozycji w jakiej śpisz.

Oddychający i chłodny sen

Materac kieszeniowy – https://materaceplus.pl/materac-kieszeniowy sprężynowy jest bardzo przewiewny, pozwalając na swobodniejszy przepływ powietrza niż w przypadku materaca piankowego. To pomaga promować świeże, higieniczne i chłodne środowisko snu. Idealny dla gorących śpiochów, którzy chcą się dobrze wyspać!

Luksusowy komfort

Luksusowa warstwa pianki otaczająca sprężyny kieszeniowe sprawia, że materac kieszeniowy jest miękki w dotyku i przyjemny w odbiorze. Pianka memory zapewnia wysoki poziom komfortu, ponieważ dopasowuje się do indywidualnego kształtu ciała, dając uczucie miękkości.

Obsługuje wszystkie kształty i rozmiary

Mocne, wytrzymałe sprężyny kieszeniowe są w stanie utrzymać szeroki zakres kształtów i rozmiarów. Jest to szczególnie przydatne dla par, które mają znaczną różnicę w rozmiarach, ponieważ sprężyny kieszeniowe będą wspierać ich niezależnie od siebie. Poszukaj materaca z 1000 lub więcej sprężyn kieszeniowych. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia podczas snu, zwiększ ilość sprężyn kieszeniowych do 2000 lub 3000. Im większa liczba sprężyn, tym materac kieszeniowy będzie bardziej podpierający i wygodny.

Absorpcja ruchu

Indywidualne sprężyny kieszeniowe w połączeniu z pianką absorbującą ruchy to dobry wybór, jeżeli dzielisz łóżko z osobą, która się wierci i przewraca. Materac będzie reagował na indywidualne ruchy, pozostawiając Ciebie i Twojego partnera w niezakłóconym stanie.

Trwałość i długa żywotność

Mocna konstrukcja, zawierająca setki sprężyn kieszeniowych obłożonych trwałą pianką, jest niezwykle wytrzymała. Możesz oczekiwać, że wysokiej jakości materac kieszeniowy piankowy memory będzie Ci służył przez 10-15 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.