czaszamieszkac.pl

Strona o aranżacji, budownictwie i ogrodzie.

Meble drewniane
Dom

Meble drewniane – jakość, na którą Cię stać

Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie urządzania się czy może myślisz nad zmianą dotychczasowej aranżacji – podczas poszukiwań mebla idealnego warto wziąć pod uwagę meble z litego drewna. Dzięki temu zyskasz gwarancję niepowtarzalnej elegancji i minimalizujesz ryzyko, że podczas odwiedzin znajomych czy rodziny spotkasz na dokładnie taki sam mebel.

1. Meble z litego drewna – jakość, którą zapamiętasz

2. Witryna drewniana – centralny punkt kuchni czy salonu

Meble z litego drewna – jakość, którą zapamiętasz

Obecnie popularne markety budowlane produkują meble słabej jakości, których głównymi atutami jest relatywnie niska cena oraz wpisywanie się w dotychczasowe trendy. Nie są odporne na zadrapania i upływ czasu. W przeciwieństwie do drewna nie starzeją się elegancko, a każdy miniony rok naraża je na kolejne odpryski i inne defekty. Drewno z kolei zachowuje się zupełnie odwrotnie – pięknie się starzeje, jest także o wiele bardziej odporne na zarysowania i działanie niekorzystnych czynników. Jeśli uważasz, że nie możesz pozwolić sobie na meble z litego drewna z uwagi na ich cenę – weź pod rozwagę, że to zakup na długie lata. Przy odpowiedniej pielęgnacji i trosce z powodzeniem posłuży przez wiele dekad. Meble ze sklejki nie posłużą już tak długo, w wielu przypadkach rozkręcenie na okoliczność przeprowadzki albo nie będzie możliwe, albo doprowadzi do defektów i pęknięć. Zastanów się zatem, czy stać się na to, aby co kilka lub kilkanaście lat decydować się na wymianę mebla? Zakup takiego taniego odpowiednika będzie przykładem krótkowzrocznego działania i pozornej oszczędności. Z kolei zakup mebli drewnianych to inwestycja na lata. Bez obaw o zniszczenia czy lęk przed tym, czy mebel przetrwa kolejną przeprowadzkę.

Witryna drewniana – centralny punkt kuchni czy salonu

Wybór takiej witryny to dla Ciebie dobra okazja do tego, aby zrewidować, że docenisz jakość mebli z litego drewna. Możesz z powodzeniem zacząć kompletować swoją kolekcję mebli właśnie od tego elementu, który uświetni Twój salon lub kuchnię. Witryna drewniana występuje w wielu rodzajach i kolorach – znajdziesz je zarówno w kolorze drewna jak i białe, na nóżkach, które odzwierciedlają skandynawską modę. Możesz także wybrać model standardowy lub z podświetleniem, który będzie eksponował Twoje zbiory – alkoholi lub zastawy stołowej. Taka witryna będzie doskonale komponować się z dotychczasową aranżacją – od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się uzupełnić swoją kolekcję o następne meble z tej kolekcji czy wolisz postawić na taki pojedynczy, wyrazisty akcent.