Strona główna
Nieruchomości
Tutaj jesteś
Nieruchomości wirtualny spacer 3d po mieszkaniu

Nowoczesne sposoby prezentacji wnętrz – wirtualny spacer 3D

Data publikacji 20 kwietnia 2020

Na rynku nieruchomości panuje nie lada ruch. Ceny szybują w górę, rynek wtórny także prężnie się rozwija, a deweloperzy oferują kolejne miejsca do zamieszkania. W tym wszystkim aż ciężko się odnaleźć! Aby nasza oferta wybiła się pośród innych potrzebujemy czegoś, co przykuje wzrok i przyciągnie potencjonalnego kupca na dłużej. Świetnym narzędziem, które do tego posłuży, będzie wirtualny spacer 3D.

Czym jest wirtualny spacer 3D i gdzie go znajdziemy?

Przeszukując mapy Google często korzystamy z Steet View. Pozwala ono na przeniesienie widoku z satelity na wirtualną rzeczywistość. Nagle widzimy przed sobą świat z naszej perspektywy. Wszystko to w 360 stopniach. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne i obecnie weszło na kolejny poziom. Wirtualne spacery, które znamy z Map Google, mogą być wyświetlone w goglach wirtualnej rzeczywistości! To pozwala na jeszcze lepsze odczucia i poznanie całego systemu działania. Jednak jak to wszystko ma się do prezentacji wnętrz?

Prezentacja wnętrz przez wirtualny spacer 3D

Jeśli chcemy, aby nasza oferta nieruchomości była naprawdę interesująca, powinniśmy się zapoznać z ofertą wykonania wirtualnego spaceru 3D właśnie w naszym budynku. Co nam to da? Zamiast suchych, płaskich zdjęć potencjalny klient będzie mógł „przespacerować” się po interesującym go miejscu. Jest to nie tylko ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, ale także świetnie działające narzędzie marketingowe. Oferta zawierająca wirtualny spacer po oferowanym domu lub mieszkaniu od razu zyska grono zainteresowanych. Szczególnie, jeśli wykonanie takiej usługi powierzymy profesjonaliście.

Jak wygląda wykonywanie wirtualnego spaceru 3D?

Wszystko opiera się na punktach sferycznych. Fotograf ustawia jest w różnych miejscach w domu lub mieszkaniu. W zależności od powierzchni oraz liczby pomieszczeń takich punktów jest więcej lub mniej. Od tego też zależy ostateczna cena wykonania takiej usługi. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, dlatego najlepiej jest zwrócić się bezpośrednio do fotografa. Z pewnością uda się ustalić optymalną cenę, która będzie korzystna dla obu stron. Pamiętajmy, aby korzystać z usług profesjonalistów w tej dziedzinie. Wykonanie wirtualnego spaceru wymaga doświadczenia, precyzji i dobrej jakości sprzętu. Nie chcemy przecież niedokładnego projektu z niedociągnięciami. Taki na pewno nie spodoba się potencjalnym nabywcom naszej nieruchomości.

Wirtualne spacery Google w prezentacji wnętrz

Wirtualne spacery to narzędzie uniwersalne. Możemy je wykorzystać w różnych kwestiach marketingowych. Oprócz prezentacji domów i mieszkań na sprzedaż świetnie sprawdzą się przy projektach aranżacji wnętrz. Budowanie swojego portfolio opartego na nowoczesnej prezentacji gotowych pomieszczeń będzie wyróżniało nas na rynku architektów i projektantów. Z pewnością potencjalni klienci będą mogli lepiej dostrzec kunszt oraz docenić umiejętności, gdy zobaczą wnętrza w wirtualnym spacerze w 360 stopniach! 

Redakcja czaszamieszkac.pl

Czas na Twój wymarzony dom! Zespół czaszamieszkac.pl to pasjonaci designu, architektury i wszystkiego, co związane z domowym ciepłem. Od inspirujących wnętrz, przez praktyczne porady budowlane, aż po sekrety pięknego ogrodu i najnowsze informacje z rynku nieruchomości – u nas znajdziesz wszystko, co potrzebne, by stworzyć miejsce, które pokochasz.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wirtualny spacer 3d po mieszkaniu